Kawasaki Z 750

3,890EUR

Kawasaki Z 750, половен мотоцикл, спорт

22,000 km
2006 година
четиритактен, 750 cm/3
водено ладење
110 hp
бензин
мануелен менувач
портокалова


Дополнителни карактеристики

Издув, Електричен стартер - Анласер

Дополнителна информација

Vo odlicna sostojba so moznost za kupuvanje na kredit ili lizing. www.MILENIUM.mk

Контакт

Kawasaki Z 750 во Тетово
Локација: Тетово

Auto Shop MILENIUM
Телефон: 070 / 263 563
Телефон: 044 / 330 808
Веб сајт: milenium.mobile24.mk

Испрати e-mail